Head Haljala valla lasteaiaealiste lastevanemad!

Ootame teie avaldusi meie Haljala Lasteaed Pesapuu rühmadesse ning Võsu kooli lasteaiarühmadesse Võsul, Vihulas ja Võsuperes käesoleva aasta 20. maiks.
Avalduste blanketid leiate Haljala valla kodulehe www.haljala.ee rubriigist „Uudised ja teated“. Õigeaegselt esitatud avaldused aitavad meil kavandada lasteaiarühmade täitumist ning võimaldavad vajadusel ümber korraldada õpilasliine.

Lisainfo:

• HaljalaLasteaed Pesapuu kohta jagab Riina Tamberg (tel 5646 3478, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)
  • Võsu Kooli lasteaiarühmade kohta jagab Aet Kruusimägi (tel 5333 1583, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Avaldusi ootame vanematelt, kelle laps alles alustab lasteiaias käimist või kes vahetab lasteaeda.

Oleme juba ette tänulikud.